У сайта изменилось доменное имя на www.skvz.com.ua
смт. Черкаське, Краматорський район
Донецька область 84162
+38 (067) 621 67 84

Про компанію

 Шановні пані та панове!

Наприкінці ХІХ століття на території нинішнього села Черкаське та станції Шидловка були розроблені крейдяні кар'єри і побудовані перші крейдо-помольні заводи Шмаєва і братів Цап і Мейера.

   У 1923 році в Черкаському виник ще один крейдо-помольний завод. З часом всі ці заводи об'єдналися в Шидлівський крейдо-помольний завод (сьогодні - Слов'янський крейдо-вапняний завод).

 У 1977 році було побудовано новий завод.

 Сьогодні ПрАТ "СЛОВ'ЯНСЬКИЙ КРЕЙДО-ВАПНЯНИЙ ЗАВОД" займає 126 га власної землі, включаючи 65 га гірничого відводу на відстані 2-3 км від заводу, і працює на сучасній промисловій площадці з двома пічами для виробництва вапна, ділянкою помелу крейди і лінією по виробництву високодисперсного карбонатного наповнювача.

 З початку роботи завод був орієнтований на задоволення потреб будівельного комплексу. Понад 90% виробничих потужностей Слов'янського крейдо-вапняного заводу працювали на забезпечення силікатних заводів та будівельних організацій. Але завдяки своїй активній позиції на ринку, Слов'янський крейдо-вапняний завод опанував нові, нетрадиційні ринки збуту своєї продукції, зокрема ринок металургійного комплексу України, який сьогодні споживає понад 70% загального обсягу вапна, що випускається заводом.

 Якісні зміни потреб ринку в наповнювачах відбилися на стратегії розвитку Слов'янського крейдо-вапняного заводу. У 2005 році на підприємстві було встановлено сучасне обладнання європейського виробництва та освоєно випуск високоякісних карбонатних наповнювачів під маркою «СМІЗКАРБ». Наповнювач «СМІЗКАРБ» виробляється у відповідності до міжнародних стандартів, відповідає найвищим вимогам споживачів, є унікальним і запатентований в Україні.

 Значну частину наших споживачів становлять найбільші промислові підприємства України металургійного та енергетичного комплексу, кабельної, хімічної, лакофарбової, гумової, полімерної, косметичної промисловості, сільського і рибного господарства.

Крейда

Ми реалізуємо крейду найвищої якості з власного кар'єру оптом і в роздріб

Вапно

Будь-які обсяги вапна і крейдовапняних сумішей ми виготовимо і доставимо в термін

Запит ціни

Дізнайтеся ціну на нашу продукцію і вартість її доставки у ваше місто